„Darną“ kuria šio prekės ženklo idėjomis gyvenanti lietuvių šeima

Drabužio kūrybos procesas prasideda nuo idėjų, svarstymo apie pirkėjų poreikius ir norus, pastangų juos suprantant. Vėliau atidžiai renkami geriausios kokybės (dažniausiai – natūralūs) audiniai ir jie, kartu su brėžiniais atiduodami į talentingų, kruopščių siuvėjų rankas. Pasiuvus, kai kurie drabužiai dar papildomai dailinami šilkografijos arba siuvinėjimo būdu. Kiekvienas „Darnos“ kūrinys pagamintas rūpestingai ir su meile.

„Darnos“ drabužiai skirti savo prigimtį realizuoti siekinčiai moteriai, kuriai rūpi asmeninis tobulėjimas, harmonijos paieškos ir estetika, patogumas, kokybė bei natūralumas. Kuriame ieškantiems ko nors ypatingo, išskirtinio, leidžiančio kurti savitą, aplinkinių susižavėjimą sukeliantį, pasitikėjimą savimi ir įkvėpiantį stilių.

Tai – drabužiai skirti visapusiškos darnos kasdieniame gyvenime siekiančiai moteriai.

Dalinamės įkvepiančiais atradimais, istorijomis ir idėjomis, kurios sudaro mūsų kasdienybę bei atspindi prekės ženklo ,,Darna” vertybes.

 

Mes tikime

Darnia mada

Tarpusavyje derančių drabužio elementų visuma leidžia jį vilkinčiam žmogui jaustis maloniai ir, kaip dažnai įvardina mūsų klientai, ypatingai. Drabužiai padeda kurti tam tikrą juos vilkinčiojo nuotaiką ir būseną. Stengiamės, kad ji būtų įkvepianti.

Asmenybe

Stiprybės semiamės pažindami savo prigimtį, atrasdami tikrąjį save. Darną patirsime tik būdami savimi, sekdami vertybėmis, kuriomis tikime, idėjomis, kurios mus įkvepia, bei rinkdamiesi drabužius – stiliaus ir aplinkos, gyvenimo būdo elementus, padedančius dar geriau visa tai atskleisti – visų pirma, sau.

 

Santykiais

Mums iš tikrųjų rūpi mūsų klientai, todėl nuolat stengiamės suprasti ir patenkinti jų poreikius bei lūkesčius. Dažnai asmeniškai su jais bendraujame, aiškindamiesi koks drabužis ar kitas produktas jiems labiausiai aktualus bei tinkamas.

Tradicija

Mūsų protėviai gyveno remdamiesi amžinosiomis vertybėmis ir šiandien vis daugiau žmonių atsigręžia į jas ir į protėvių mums perduotą išmintį. ,,Darna” subtiliomis drabužių ir kitų kūrinių detalėmis bei akcentais jungia praeitį su dabartimi, tradiciją ir klasiką su šiuolaikinio stiliaus bei gyvenimo būdo tendencijomis.

Darniu verslu

Darni mada kuriama ir nedideliais kiekiais siuvama Lietuvoje, Vilniuje. Kūrinius siuvinėjame ir kitais būdais daliname patys, savo studijoje. Stengiamės atrinkti kuo natūralesnius ir labiau kokybiškus audinius, o daugybės metų darbo patirtį įgijusių siuvėjų, jau tapusių labai artimomis, darbas lemia drabužio ilgaamžiškumą. Mes – už lėtą madą ir sąmoningą vartojimą.

Stebuklais

,,Darnos” drabužiai ir kiti kūriniai – tarsi nedidelė magija, juos įgijusius ir jų aplinkos žmones užburiantys kūriniai. Kiekviename kūrinyje stengiamės palikti bent nedidelę užuominą, susijusią su kasdienybės magija, su gražiausiomis gyvenimo paslaptimis ir jausmais, burtais, kosmosu ir talismanais. Mums gera patirti ir prisiminti apie stebuklus.