Tavo darniai kasdienybei.

 

„Darną“ kuria šio prekės ženklo idėjomis gyvenanti lietuvių šeima

Drabužio kūrybos procesas prasideda nuo idėjų, svarstymo apie pirkėjų poreikius ir norus, pastangų juos suprantant. Vėliau atidžiai renkami geriausios kokybės (dažniausiai – natūralūs) audiniai ir jie, kartu su brėžiniais atiduodami į talentingų, kruopščių siuvėjų rankas. Pasiuvus, kai kurie drabužiai dar papildomai dailinami šilkografijos arba siuvinėjimo būdu. Kiekvienas „Darnos“ kūrinys pagamintas rūpestingai ir su meile.

„Darnos“ drabužiai skirti savo prigimtį realizuoti siekinčiai moteriai, kuriai rūpi asmeninis tobulėjimas, harmonijos paieškos ir estetika, patogumas, kokybė bei natūralumas. Kuriame ieškantiems ko nors ypatingo, išskirtinio, leidžiančio kurti savitą, aplinkinių susižavėjimą sukeliantį, pasitikėjimą savimi ir įkvėpiantį stilių.

Tai – drabužiai skirti visapusiškos darnos kasdieniame gyvenime siekiančiai moteriai.

Darnos suknelės anatomija

Ilgis

Dažniausiai ,,Darnos” kolekcijose pristatomos midi ir maxi suknelės bei sijonai – gražu, originalu, jauku ir žaisminga!

Rankų darbas

Vilkėdamos Darnos drabužius, jausite mylinčius mūsų siuvėjų rankų prisilietimus, jų kruopštų darbą ir gerus linkėjimus. Rankų darbo gaminiai yra arčiausiai širdies!

Vienetiniai drabužiai

Dauguma ,,Darnos” drabužių gaminami nedideliais kiekiais (dažnai vieno modelio pagaminami tik vienas arba du vienetai). Vilkėdama juos, gatvėje jausitės išskirtine.

Raštas

Tekančiais, švelniais, gamtoje randamų motyvų raštais dailintas drabužis padeda jaustis artimesne savo prigimčiai, kurią dažnai prisimename būtent gamtoje. Nebijokime margumo, ryškumo, spalvų. Juk tai taip gyva!

Spalva

Prisiminkime visas vaivorykštės spalvas! Žaiskime jomis, džiaukimės ir eksperimantuokime. Juk juodos bei pilkos ir taip netrūksta…

Teigiamos mintys

,,Darnos” drabužiai kuriami ir gaminami su meile ir rūpesčiu. Eskizavimas, tinkamų audinių paieška, siuvimas, reklama – kiekviena mūsų darbo proceso dalis pripildyta džiaugsmu, nes darome tai, ką mylime ir kuo tikime.

Audinys

Natūralūs audiniai – gamtos dovana, padedanti kūnui jaustis patogiai ir gaiviai.

Forma

Stengiamės kurti tokios formos drabužius, kuriuos vilkėdamos jausitės patogiai, jaukiai ir laisvai, o atrodysite – elegantiškai.

Idėja

,,Darnos” drabužai kuriami norint perduoti tam tikrą žinią, labiau džiaugsmingo ir harmoningo gyvenimo nuovoką. Svajojame, kad  nauja suknelė moteriai  taptų ne tik kūno, bet ir vidaus puošmena.

Dalinamės įkvepiančiais atradimais, istorijomis ir idėjomis, kurios sudaro mūsų kasdienybę bei atspindi prekės ženklo ,,Darna” vertybes.

 

Mes tikime

Darnia mada

Tarpusavyje derančių drabužio sandaros elementų visuma leidžia jį vilkinčiai moteriai jaustis maloniai ir, kaip teigia mūsų klientės, ypatingai. Drabužiai padeda kurti tam tikrą juos vilkinčiojo nuotaiką ir būseną. Stengiamės, kad ji būtų maloni.

Asmenybe

Stiprybės semiamės pažindami savo prigimtį, atrasdami tikrąjį save. Darną atrasime tik būdami savimi, sekdami vertybėmis, kuriomis tikime, idėjomis, kurios mus įkvepia bei rinkdamiesi drabužius, padedančius dar geriau visa tai atskleisti.

 

Santykiais

Mes rūpinamės savo klientais, todėl nuolat stengiamės suprasti ir patenkinti jų poreikius bei lūkesčius. Dažnai asmeniškai bendraujame su klientėmis, aiškindamiesi koks drabužis joms labiausiai tiks ir patiks.

Tradicija

Mūsų protėviai gyveno remdamiesi amžinosiomis vertybėmis ir šiandien vis daugiau žmonių atsigręžia į jas ir į protėvių mums perduotą išmintį. ,,Darna” subtiliomis drabužių detalėmis bei akcentais jungia praeitį su dabartimi, tradiciją ir klasiką su šiuolaikinio stiliaus tendencijomis.

Suknelės galia

,,Darnos” sukneles vilkinčios klientės teigia nuolat girdinčios aplinkinių komplimentus. Neįmanoma paslėpti šypsenos, stebint kaip susižavėjusi moteris žvelgia į veidrodį, matuodamasi naują suknelę. Suknelės – tarsi nedidelė magija, jos savininkes ir jų aplinkos žmones užburiantys kūriniai.

Darniu verslu

Darni mada kuriama ir nedideliais kiekiais siuvama Lietuvoje. Stengiamės atrinkti tik natūralius ir kokybiškus audinius, o daugybės metų darbo patirtį įgijusių siuvėjų darbas lemia drabužio ilgaamžiškumą. Mes – už lėtą madą ir mažėjantį vartojimą.