Paslaugos

Moterų ratai

Moterų ratus su drauge pradėjome rengti dar 2018-aisiais. Tada ištiko dviejų vaikų motinystė, po kurios, grįžusi į moterų ratų rengimo veiklą, daugiau nebesustojau ir jau ilgiau nei du metus kas mėnesį kviečiu į moterų ratą Vilniuje.

Moterų ratai – ypatinga patirtis, kurios ašis – sąmoninga, gydanti, palaikanti moterų bendrystė, jų pasidalinimai rūpimomis, tuo metu aktualiomis temomis, širdies atvėrimas saugioje erdvėje, paleidimas ir priėmimas.

Ratuose visada medituojame, atliekame skirtingas saviugdos arba Mėnulio fazės praktikas, skamba terapinių instrumentų garsai, pripildanti muzika, geriame ceremoninę kakavą, rožių arba žolelių arbatas, vaišinamės sveikais užkandžiais ir saldėsiais.

Svarbi ratų dalis – Taro ir Orakulo kortos, intuiciją atveriančios, vidų ir Visatą išgirsti padedančios jų žinutės, kurių taiklumu neatsistebi moterys.

Kurti jaukią, atpalaiduojančią, įkvepiančią, grožiu širdį pripildančią moterų ratų aplinką – mano aistra ir džiaugsmas, tad moteris pasitinka vizualus grožis, subtilūs, apvalantys kvapai, kristalai, įvairūs kiti rato metu atliepiantys erdvės atributai.

Kas mėnesį rengiu ir ONLINE moterų ratą – naujo formato patyrimą, kai virtualiame rate gali sudalyvauti moterys nepriklausomai nuo to, kuriame mieste ar šalyje randasi. Online puikiai pavyksta perteikti moterų rato atmosferą, jausmą ir esmę.

Taip pat, esant poreikiui, rengiu privačius moterų ratus.

Garso sesijos

Magiško garso keliones – terapines garso meditacijas/patyrimus kuria Darius ir Agnieta Jonikai – šeima, kurios kasdienybėje garsas – itin svarbus. Abu nuo vaikystės mylėję muziką, jau kelis metus atranda bei mokosi vis naujos formos garsų, instrumentų ir jų apjungimo su technologijomis, elektronine muzika.

Magiško garso sesijose – vidinėse kelionėse grojame gongu, dubenėliais, šamanišku būgnu ir daugybe kitų skirtingas būsenas patirti skatinančių instrumentų. Sesijoje skamba ir mūsų balsai, mantros, muzika, erdvėje pasklinda natūralūs, apvalantys kvapai. Tereikia atsigulti, užsimerkti, atsipalaiduoti ir pasileisti su tėkme.
Garso sesijas vedame ir privačiuose bei viešuose renginiuose.

Asmeninės sesijos

Tai – susitikimai meilėje ir pasimatymas su pačiu savimi. Būtent tam žmogui ir jo patiramam etapui pritaikytas buvimas – būsenos atliepimas ir kūrimas.

 

Asmeninės sesijos metu geriame rūšinę kakavą ir kalbamės. Atlieku Taro ir Orakulo kortų konsultaciją. Vedu į šamaniško kvėpavimo ir palaikančio vedimo sesiją – garso, kvapų ir prisilietimo kelionę, po kurios neriama į gilų atsipalaidavimą su terapinių instrumentų garsais – gongu, krištolo ir Tibeto dubenimis, vandenyno būgnu, įvairiais varpeliais ir kitais ypatingais įrankiais.

Tai ritualas, kuriame lydžiu tave į tavo vidų ir palaikau, pastiprinu, padedu paleisti, kai to reikia.

Mano tikslas – padėti tau išgirsti save. Sukurti tam palankią aplinką ir būseną. Palaikyti. Globoti. Dalintis jausmu – įkvėpimu ir meile. Iš širdies.

 

Jaučiu ypatingą asmeninių sesijų prasmę bei vertę – galėdama visą save, savo energiją ir dėmesį sutelkti vienam žmogui, galiu išpildyti tą buvimą. Pasiruošimas, pokalbis, intencija ir susitikimo išgryninimas prasideda dar gerokai prieš jam įvykstant.

 

Visas šis proceas man – didi ir žavinti magija. Bendrystės ir rūpesčio, praktikų ir erdvės stebuklas. Esu dėkinga, galėdama būti šios kūrybos dalimi. Dėkinga tiems, kurie pasitiki ir leidžia sukurti jiems dvasios šventę – gilų susitikimą su savimi.

 

Jei jauti, kviečiu ir lauksiu.

 

Trukmė – 3val

Kaina – 150eur

Vieta – Vilnius, Pilaitė

Prasmingos šventės/ritualai

Rengiu moterų ratus, garso terapiją, meditacijas ir ritualus pasirinktoje arba kartu atrastoje erdvėje tam tikra proga – gimtadienio, mergvakario, palydėjimo motinystėn (motinystės palaiminimo prieš gimdymą) ir kitų.

Veiklas ir vedimą pritaikau pagal poreikį ir norą.

Didis mano įkvėpimas – kurti išorės ir širdies, jausmo erdvę kitiems. Dalintis su jais savo atradimais ir patyrimais bei žingsnis po žingsnio lydėti vis arčiau savęs.

Atsiliepimai

Padedame sukurti ir realizuojame bendrą įmonės darbuotojų aprangą, įvaizdį ir stilių, atsižvelgiant į jūsų verslo koncepciją.

Pagal individualų užsakymą kuriame ir gaminame  įvairią darbo aprangą, atsižvelgdami į kliento poreikius (sukneles, sijonus, kelnes, marškinius,  marškinėlius, švarkus, prijuostes ir t.t.);

Esant poreikiui, drabužius šilkografijos, skaitmeninės spaudos arba siuvinėjimo būdu dailiname įmonės logotipu arba pageidaujama iliustracija;

Siuvame profesionaliai, naudojame tik natūralius ir kokybiškus audinius. Kartu su užsakovais išrenkame jiems palankiausią drabužių išpildymo formą ir būdą.

Pagalvėlės, bolsteriai.

Kuriame ir gaminame įvairaus dydžio, formos,  komplektacijos, audinių, užpildo (grikių lukštai, sintetika) ir stiliaus pagalvėles sėdėjimui ant  grindų (ir ne tik), jogai, meditacijai bei kitus jogos, aktyvaus laisvalaikio bei sveikatinimo reikmenis:

bolsterius, atpalaiduojančias pagalvėles akims ir interjero detales.

Dirbame žmonėms ir dėl žmonių. Mums malonu  bendradarbiauti ir kartu, sekant darnaus verslo idėjomis, padėti klientams jaustis geriau.

Turite klausimų?

Norite pasitarti?