Minkštas lino kilimas ritualams „Pakylėtas“

95.00

Įkvepiančiais raštais ir piešiniais dailinto lino (viršutinis sluoksnis) minkštas, tvirtas ritualų kilimas.

Turime

 

Aprašymas

Įkvepiančiais raštais ir piešiniais dailinto lino (viršutinis sluoksnis) minkštas, tvirtas ritualų kilimas.

Šis mūsų kūrinys – tam, kad jums svarbūs, esmę primenantys, į save sugrąžinantys, laiko sau dovanojantys ritualai taptų dar labiau ypatingi. Prisėskite ant jaukaus, apvalaus, žavių spalvų su meile ir atida kurto kilimo ir medituokite, nurimkite, atsigerkite arbatos, skaitykite, mąstykite ar pasikvieskite ant jo kartu prisėsti mylimą žmogų.

Susikurkite jaukią ritualų erdvę, į kurią norėtųsi užsukti ir sau kokybiško laiko skirti vis dažniau. Pasidėkite ant kilimo grikių lukštais pripildytų meditacijos pagalvėlių, jus įkvepiančių ir ramybę pajausti padedančių atributų. Žinoma, visa tai – tik išorės detalės, bet jos gelbsti, padeda nukreipti dėmesį ten, kur ramu, tylu, kur randame atsakymus ir pailsime.

Kilimas ritualams taip pat gelbsti išvykus iš namų – pasikloję jį, jaukią erdvę galite lengvai susikurti bet kur – svečiuose, atostogų metu ar kieme, gamtoje.

 

Dėmesio! Kadangi gaminys pakuojamas į nestandartinių gabaritų pakuotę, siunčiame tik per kurjerį namų adresu, į terminalą pristatymas negalimas.

Kilimo ritualams anatomija:

– Trijų sluoksnių paminkštintas kilimas. Viršutinė dalis – mūsų užsakymu dailinto lino audinio. Viduje – minkštumą suteikiantis porolono sluoksnis. Apačioje – su porolonu suklijuotas poliesterio audinio sluoksnis.

– Siekiant stabilumo ir tvirtumo, kilimas vidiniame sluoksnyje sutvirtintas specialia juosta ir keliose vietose papildomai persiūtas.

– Kilimo kraštai apsiūti nėriniu.

– Kilimas sveria 1.8kg. Skersmuo-138cm, tai yra tvirtas, stabilus, minkštas ir kokybiškas rankų darbo gaminys.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Minkštas lino kilimas ritualams „Pakylėtas“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *