#darnimada

Instagram

Mūsų įvestas terminas darni mada įvardina dorybingą moterų įvaizdį. Tai – apranga, kurią vilkėdamos jaučiatės bei atrodote žaviai ir šiuolaikiškai, tačiau ne vulgariai.

Remiantis tūkstantmečius išlikusiomis žiniomis, šiandien moterų taip dažnai pasirenkami vulgarūs, kūną atidengiantys drabužiai, nors joms to ir nežinant, visapusiškai kenkia jų kūnui, psichikai, dvasinei būsenai ir santykiams. Tuo tarpu darni mada suteikia galimybę išsaugoti psichinę energiją ir ramybę vilkint patogiais, stilingais ir šiuolaikiškais drabužiais.

Tūkstantmečių išmintis šiuolaikinėje aprangoje.

Darni mada – tai dažniausiai natūralių, energiškai mus teigiamai veikiančių ir kūnui kvėpuoti leidžiančių audinių deriniai, harmonizuojantys jų raštai, spalvos, ilgis ir forma. Kruopščiai, sąmoningai ir su meile kuriami bei gaminami drabužiai tampa tikra atgaiva juos vilkinčiai moteriai.

Darni mada – paslaptis, kurią įminsite tik pradėję taikyti su ja susietus principus. Pabandykite, suprasite kodėl į savo kasdienę aprangą įtraukiant vis daugiau darnos, gyvenimas be jos jau neįsivaizduojamas.

Mada tavo sielai.
#darnimada

[instashow source=“@darna_official“ drag_control=“false“ direction=“vertical“]