Tegul į jūsų kasdienybę sugrįžta visa apimanti, taip reikalinga ir laukiama Darna.

 

„Darną“ kuria šio prekės ženklo idėjomis gyvenanti lietuvių šeima

Drabužio kūrybos procesas prasideda nuo idėjų, svarstymo apie pirkėjų poreikius ir norus, pastangų juos suprantant. Vėliau atidžiai renkami geriausios kokybės (dažniausiai – natūralūs) audiniai ir jie, kartu su brėžiniais atiduodami į talentingų, kruopščių siuvėjų rankas. Pasiuvus, kai kurie drabužiai dar papildomai dailinami šilkografijos arba siuvinėjimo būdu. Kiekvienas „Darnos“ kūrinys pagamintas rūpestingai ir su meile.

„Darnos“ drabužiai skirti moterišką prigimtį realizuoti norinčiai moteriai, kuriai rūpi asmeninis tobulėjimas, harmonijos paieškos ir estetika, patogumas, kokybė bei natūralumas. Kuriame ieškantiems kažko ypatingo, išskirtinio, leidžiančio kurti savitą, aplinkinių susižavėjimą sukeliantį, pasitikėjimą savimi ir įkvėpimą atrodyti gražiai puoselėjantį stilių.

Tai – drabužiai skirti visapusiškos darnos kasdieniame gyvenime siekiančiai moteriai.

Įkvėpti dalinamės reikšmingais, dideliais ir mažais atradimais bei idėjomis, kurios pripildo mūsų gyvenimą darna bei atspindi prekės ženklo vertybes ir idėją.

Darnos suknelės anatomija

Ilgis

Ilgas sijonas padeda subtiliai atskleisti savo moteriškumą, išlaikyti harmoningą sąmonės būseną ir netgi stiprinti sveikatą.

Rankų darbas

Vilkėdamos Darnos drabužius, būtinai jausite mylinčius mūsų siuvėjų rankų prisilietimus, jų kruopštų darbą ir gerus linkėjimus. Rankų darbo gaminiai yra arčiausiai širdies!

Vienetiniai drabužiai

Darnos drabužiai gaminami nedideliais kiekiais (dažnai vieno modelio pagaminami tik vienas arba du vienetai). Vilkėdama juos, gatvėje jausitės išskirtine.

Raštas

Tekančiais, švelniais, natūralioje gamtoje randamų motyvų raštais dailintas drabužis padeda jaustis labiau moteriška, taikia ir švelnia – artimesne savo prigimčiai ir visa apimančiai gamtai.

Spalva

Žmogų teigiamai veikia natūralios, šviesios, pastelinės spalvos ir atspalviai, randami gamtoje. Tokių spalvų drabužiai ramina jį vilkintį žmogų ir leidžia jam jaustis artimesniu savo šaknims – kvapą gniaužiančiai ir jėgų suteikiančiai gamtai.

Pozityvios mintys

Visi Darnos drabužiai sukurti ir pagaminti su meile ir rūpesčiu. Eskizavimas, tinkamų audinių paieška, siuvimas, reklama – kiekviena mūsų darbo proceso dalis pripildoma pozityviomis mintimis ir nuoširdžiais laimės linkėjimais.

Audinys

Natūralūs audiniai – gamtos dovana, padedanti kūnui jaustis patogiai ir gaiviai. Jie leidžia odai kvėpuoti ir pasižymi subtiliu teigiamu poveikiu ne tik kūnui, bet ir protui bei psichologinei būsenai.

Forma

Mūsų kuriamų drabužių forma teigiamai veikia ir moters kūną, ir psichologinę būseną. Rekomenduojama vilkėti pernelyg neaptemptus drabužius bei, siekiant neatrodyti iššaukiančiai ir nepadoriai, drabužiais uždengti šlaunis, krūtinę ir pečius.

Moteriškumas

Vilkėdama sijoną ar suknelę, pasiūtą puoselėjant darnios mados principus, moteris jaučiasi tikra Moterimi, jos ypatinga prigimtis tampa jai artimesnė. Pirmiausiai atradusi ir stipriau jaučianti tikrąją save, moteris gali sėkmingai veikti ir išorėje – santykiuose, motinystėje, profesinėje ir visuomenės veikloje bei kitose srityse.

Dalinamės įkvepiančiais atradimais, istorijomis ir idėjomis, kurios sudaro mūsų kasdienybę bei atspindi prekės ženklo ,,Darna” vertybes.

 

Mes tikime

Darnia mada

Darnos drabužiai sukurti siekiant padėti juos vilkinčiai moteriai kaupti ir išsaugoti kuo daugiau moteriškos energijos. Ji saugoma vilkint energetiškai jautrias vietas (krūtinę, šlaunis, kelius ir pečius) dengiančius drabužius, siekiant išvengti gašlių nepažįstamų vyrų žvilgsnių, kuriuos paskatinusios mintys ir lemia varginantį ir visapusiškai silpninantį energijos praradimą.

Moteriškumu

Jeigu gimei moterimi, pilnatvę jausi tik būdama pusiausvyroje su savo moteriška prigimtimi, visapusiškai ją puoselėdama. Aplinkiniai būtinai tai pastebės ir įvertins. Tavo kūnas ir siela – taip pat.

Santykiais

Mes rūpinamės savo klientais, todėl nuolat stengiamės suprasti ir patenkinti jų poreikius bei lūkesčius. Dažnai asmeniškai bendraujame su klientėmis, aiškindamiesi koks drabužis joms labiausiai tiks ir patiks.

Tradicija

Mūsų protėviai pradėjo vertingas tradicijas. Jie gyveno remdamiesi amžinosiomis vertybėmis ir šiandien vis daugiau žmonių atsigręžia į jas ir į protėvių mums perduotą išmintį. Darna atsigręžia atgal ir grąžina tai, kas puikiai tinka laikui, kuriame gyvename.

Šiuolaikiniu stiliumi

Kurdami drabužius šiuolaikinei moteriai, remiamės senovės išmintimi, kurią randame skirtingų kultūrų palikimuose. Tai – paslaptis, kurią saugo Darnos drabužius vilkinti moteris – tai ją sustiprina, įkvepia ir leidžia atrodyti bei jaustis šiuolaikiška, bet išskirtine.

Darniu gyvenimo būdu

Drabužiai, kuriuos vilkime, turėtų harmoningai derėti su idėjomis, kuriomis tikime, mūsų vertybėmis ir gyvenimo būdu bei kasdieniais pasirinkimais.

Darni mada, su meile kuriama, nedideliais kiekiais gaminama iš natūralių audinių ir nebyliai užsimenanti apie tai, kas iš tikrųjų svarbu, skirta tiems, kas stengiasi gyventi sąmoningai ir harmonijoje su tikraisiais savimi bei viskuo, kas juos supa.